GT Racing: Motor Academy Free+

GT Racing: Motor Academy Free+ Free+ 1.4.0

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Realistyczne wyścigi na Android w stylu Gran Turismo

Pobieranie GT Racing: Motor Academy Free+ nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać GT Racing 2.GT Racing: Motor Academy Free+ to darmowa gra wyścigowa na telefony z systemem Android. Ścigamy się na 15 torach, mając do dyspozycji ponad sto... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistyczna fizyka jazdy
  • Grafika 3D
  • Ponad 100 modeli samochodów najlepszych marek
  • Tryb multiplayer

Wady

  • Grafika 3D mogłaby być lepsza

Doskonały
9

Pobieranie GT Racing: Motor Academy Free+ nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać GT Racing 2.

GT Racing: Motor Academy Free+ to darmowa gra wyścigowa na telefony z systemem Android. Ścigamy się na 15 torach, mając do dyspozycji ponad sto samochodów, z których każdy możemy dodatkowo modyfikować. Dla fana wyścigów i posiadacza telefonu z Androidem to pozycja obowiązkowa!

GT Racing: Motor Academy Free+ przypomina gry wyścigowe z serii Gran Turismo, bardzo popularne na konsoli PlayStation. GT Racing: Motor Academy Free+ na Android nie należy więc do gier łatwych. Fizyka jazdy jest realistyczna. Zjeżdżając na pobocze tracimy prędkość. Nie mamy też żadnego nitro. Aby zacząć tryb kariery musimy zdać egzamin na prawo jazdy kategorii C składający się z kilku zadań, które przy pierwszym zetknięciu z grą wcale nie są takie łatwe.

GT Racing: Motor Academy Free+ to gra dla miłośników prawdziwych wyścigów. Nie ma tu łatwej drogi na skróty. Aby wygrywać kolejne wyścigi musimy poznać trasę, używać hamulca i mieć dobry samochód. Coraz lepsze fury dostajemy wraz z postępami w trybie kariery. Jeśli nie chcemy czekać, możemy kupić wirtualną walutę za prawdziwe pieniądze i za nią nabyć lepszy wózek. Jest to jednak tylko droga dla niecierpliwych.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Opinie użytkowników o GT Racing: Motor Academy Free+

Sponsorowany×