GT Racing: Motor Academy Free+

GT Racing: Motor Academy Free+ dla iPhone

Realistyczne wyścigi na iPhone w stylu Gran Turismo

Pobieranie "GT Racing: Motor Academy Free+" nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w "Gry wyścigi".GT Racing: Motor Academy Free+ to darmowa gra wyścigowa na urządzenia z systemem iOS. Ścigamy się na 15 torach, mając do dyspozycji ponad sto... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistyczna fizyka jazdy
  • Ponad 100 modeli samochodów najlepszych marek
  • Długa rozgrywka i to za darmo

Wady

  • Grafika 3D mogłaby być lepsza

Bardzo dobry
8

Pobieranie "GT Racing: Motor Academy Free+" nie jest możliwe. Sprawdź podobne programy w "Gry wyścigi".

GT Racing: Motor Academy Free+ to darmowa gra wyścigowa na urządzenia z systemem iOS. Ścigamy się na 15 torach, mając do dyspozycji ponad sto samochodów, z których każdy możemy dodatkowo modyfikować. Dla fana wyścigów i posiadacza iPhone lub iPod Touch to pozycja warta sprawdzenia, szczególnie że jest za darmo.

GT Racing: Motor Academy Free+ przypomina gry wyścigowe z serii Gran Turismo, bardzo popularne na konsoli PlayStation. GT Racing: Motor Academy Free+ na iPhone nie należy więc do gier łatwych. Fizyka jazdy jest realistyczna. Zjeżdżając na pobocze tracimy prędkość. Nie mamy też żadnego nitro. Aby zacząć tryb kariery musimy zdać egzamin na prawo jazdy kategorii C składający się z kilku zadań, które przy pierwszym zetknięciu z grą wcale nie są takie łatwe.

GT Racing: Motor Academy Free+ to gra dla miłośników prawdziwych wyścigów. Nie ma tu łatwej drogi na skróty. Aby wygrywać kolejne wyścigi musimy poznać trasę, używać hamulca i mieć dobry samochód. Coraz lepsze fury w GT Racing: Motor Academy Free+ dostajemy wraz z postępami w trybie kariery. Jeśli nie chcemy czekać, możemy kupić wirtualną walutę za prawdziwe pieniądze i za nią nabyć lepszy wózek. Jest to jednak tylko droga dla niecierpliwych.

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

GT Racing: Motor Academy Free+

Download

GT Racing: Motor Academy Free+ Free 1.3.4

Opinie użytkowników o GT Racing: Motor Academy Free+

Sponsorowany×